Polecane sklepy
Blog > Komentarze do wpisu

ŚLUBNA BIŻUTERIA

Dzień ślubu dla każdej panny młodej jest wyjątkowy. Przygotowania do ślubu rozpoczynają się dużo wcześniej, z dbałością o najdrobniejsze detale. Każda panna młoda stara się wyglądać w tym dniu zachwycająco. Poza suknią ślubną, fryzurą i bukietem, bardzo starannie dobierana jest biżuteria, która pięknie ma dopełnić całości.

Dobór dodatków biżuteryjnych uzależniony jest od wielu czynników – po pierwsze typ urody przyszłej panny młodej, po drugie kolor sukni. Oferta sklepów jubilerskich jest bogata, ale pomimo to jest to jeden z najtrudniejszych wyborów.

Niewątpliwie podejmując decyzję należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach . W przypadku drobnej postury unikamy dużych przytłaczających naszyjników, nadmiernie przykuwających uwagę i dodatkowo podkreślających niski wzrost. Do długiej  szyi krótkie naszyjniki, do krótkiej długie. Kolczyki podkreślają wyraz twarzy – do pociągłej twarzy zawsze krótkie kolczyki. Suknia ecru raczej biżuteria złota, suknia biała biżuteria srebrna.

kolczyki z perłąJeśli chodzi o rodzaj kruszcu - największą popularnością cieszy się wszelkiego rodzaju biżuteria srebrna, w tym platerowana żółtym złotem . Prawdopodobnie ze względy na cenę. Koszty wesela są ogromne, więc zastępowanie złotych naszyjników czy kolczyków srebrnymi, wysokiej jakości wydaje się rozsądne. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć jeszcze o kryształach Svarowskiego, które po prostu  biją rekordy popularności od kilku sezonów.

Ostatnio zwróciłam uwagę, że coraz częściej panny młode wybierają niekonwencjonalne kolory sukni ślubnych np. łososiowy. Wówczas  doskonale sprawdza się srebrna biżuteria  platerowana różowym złotem.

Osobiście jestem fanką klasyki  i uważam, że warto przyjmować rozwiązania proste, bo one są zawsze eleganckie. W dniu swojego ślubu założyłam  białą, skromną suknię i biżuterię srebrną z perłami. Czułam się w tej biżuterii rewelacyjnie. Nie wspominając o tym, że użyłam jej wiele razy później, w innych okolicznościach i sprawdziła się również doskonale.

niedziela, 04 grudnia 2011, hayek123

Polecane wpisy

Komentarze
2011/12/04 20:44:00
Pereł nie wolno zakladac na slub. Perły to łzy. Panna młoda powinna unikać pereł.